Anasayfa

Katılımcı Görüşleri

Mustafa Kılıç -Zeynep Ceylan / PSİKOLAJ GELİŞİM EĞİTİM ve DANIŞMANLIK MERKEZİ

Bu fuar çocuk gelişimi üzerine Türkiye’de ilk defa yapılan bir fuar. Çocuk gelişimine katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Fuara katılmayan firmaların, hem kendileri için hem de çocukların gelişimi için katılmalarını tavsiye ederiz.
Tekin Kavak / AYTOYS

Olumlu ve faydalı bir fuar oldu. Gördüğünüz gibi çok yoğun bir ziyaretçi kitlesi var. Çocuk Gelişimi Fuarı’nda olmaktan çok memnunuz, teşekkür ederiz. Fuara katılmayan firmaların gelecek fuara kesinlikle katılmalarını öneririm.
Yusuf Ünal / BEM BOĞAZİÇİ DANIŞMANLIK YAYINCILIK ve EĞİTİM HİZMETLERİ

Çocuk Gelişimi Fuarı çok canlı bir fuar olmuş. Oldukça da rağbet var. Gelecek yıl da katılmayı düşünüyoruz. Fuara katılmayan firmaların bu fuarda olması hem kendileri açısından hem de geleceğimiz olan çocuklarımız açısından çok faydalı olacağı düşüncesindeyim.
Tuğba Bayburtluoğlu / MAKARNA LÜTFEN

Fuar yeni bir fuar ve kesinlikle çocuk gelişimi üzerine çalışan herkesin burada olması gerektiğini düşünüyorum. Çocuklarımız Türkiye’nin geleceği… Onları iyi geliştirip büyütmemiz gerekir. Fuara katılmayan firmalar çok şey kaybettiler. Gelecek yıllarda da tekrar katılmak istiyoruz.
Selva Aydıner / BARDABAS

Çocuk Gelişimi Fuarı yeni bir fuar. Oldukça faydalı bir fuar. Gelecek senelerde başarısının artarak devam edeceğini düşünüyorum. Fuardan oldukça memnun kaldık.
Arzu Yazar / ÇOCUK TERAPİSİ DANIŞMANLIK HİZMETİ

İlk defa yapılmasına rağmen güzel ve umut verici bir başlangıç yaptı. Ziyaretçi beklediğimizden daha fazlaydı. Önümüzdeki yıllarda bu fuar organizasyonunun devam etmesini istiyoruz. Katılmayan firmalar bence çok şey kaçırdılar. Mutlaka gelsinler. Onlarla beraber daha renkli ve daha güzel bir fuar olacaktır.
Ayben Ertem/ AYBEN PSİKOLOJİK HİZMETLERİ -ALBİNO

Çocuk Gelişimi Fuarı kendi alanında ilk defa düzenlenen bir fuar. Katıldığıma çok memnun oldum. Fuarı aileler ziyaret ettiği gibi meslektaşlarımız ve öğretmenler de ziyaret ediyorlar ve bilgilenmiş oluyorlar. Ben seneye tekrar katılmayı düşünüyorum. Ailelerle, öğretmenlerle, psikologlarla, rehberlerle etkileşimde bulunmak için çok uygun bir fuar. Bence katılmayanlar da mutlaka katılsınlar.
Selin Aktaş / FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Çocuk Gelişimi Fuarında hedef kitlemizle buluştuk. Şu anda yoğun ve güzel bir fuar geçiriyoruz. Çocuk gelişimine hitap eden bütün firmaların bu fuara katılmaları gerektiğini düşünüyorum.
Ender Petek / BAŞEL OYUNCAK

Birçok yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılıyoruz. İlk geldiğimizde bu fuarı biraz küçük ölçekli gördük ama şunu söyleyebilirim ki; katıldığım en hareketli ve verimli fuar oldu. Kendi sektörümdeki firmaların kesinlikle bu fuarda olmaları gerekir. Her yıl katılımcısı ve çeşitliliği artıp daha büyük bir fuar yaşayacağımızı düşünüyorum.
Mirgün Acer Açıkgöz / UNİGO

Çok güzel ve kalabalık geçen bir fuar oldu. Ziyaretçiler fuara yoğun ilgi gösterdiler. Anaokullarından çok talep olduğunu gördük. Bizler için de farklı bir deneyim oldu. Keyif aldığımız oldukça güzel bir fuardı. Çocuk gelişimine destek veren firmaların bu fuarda bulunmalarını öneriyoruz.
Işıl Alben / MİLLİ BASKETBOLCU

Çocuk Gelişimi Fuarında olduğumuz için çok mutluyuz. Burada çok güzel bir ortam ve kalabalık bir ziyaretçi katılımı var. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
Metehan Çelik / ALLSO ACADEMY

Fuarın çok verimli geçtiğini düşünüyorum. İlk senesi olmasına rağmen çok yoğun bir ziyaretçi var. Fuara katılmayan firmaların mutlaka katılmalarını bekliyorum
Nil Akkaya / YETENEKLİ ELLER ANAOKULU

Çok kalabalık ve oldukça keyifli zaman geçirdiğimiz bir fuar oldu. Kendi alanında iyi ve özgün markalar katılımcı olarak buradaydı. Biz fuarın genel gidişatından ve gelen ziyaretçi kitlesinden çok memnun kaldık. Türkiye’de çocuk gelişimi üzerine çok fazla yenilik, etkinlik olmuyor. Özellikle anaokullarını fuara katılımcı olarak bekliyoruz.
Şehbal Kurtar/ PAMMUK ATÖLYE

Oldukça etkileyici, efektif ve çok kalabalık bir kitle fuarı ziyaret ediyor. Katılmayan firmaların kesinlikle burada olmalarını isterim. Hiç akıllarına gelmeyecek yeni insanlarla, yeni firmalarla tanışabiliyoruz.
Zeynep Taşkıran / MİNİSKOP BİLİM ve SANAT ATÖLYESİ

Çocuk Gelişimi Fuarını ilk duyduğumuzda gerçekten çok sevindik. Çocuk gelişimi üzerine yapılan ilk fuar olması bizim için çok önemliydi. Katılan firmalar da yüksek profilli ve kaliteli firmalardı. Katılmayanların seneye katılmalarını tavsiye ederiz.